Montaż mebli Warszawa

Profesjonalne usługi.

Świetnie się składa – Montaż mebli Warszawa to działalność która dostarcza swoim nowym i stałym Klientom usługi związane z montażem, składaniem i skręcaniem mebli pokojowych oraz kuchennych na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się montażami oraz skręcaniem mebli. Takich producentów jak IKEA lub ABRA czy JYSK ale też BODZIO i AXTOM czy IDŹCZAK lub VOX i KOMFORT. Jednak nie jesteśmy z nimi w żaden sposób związani. Stanowimy alternatywę dla ekip ze sklepów meblowych. Cechuje nas:

  • ogromne blisko 8letnie doświadczenie,
  • profesjonalne podejście,
  • dbałość o detale, 
  • znajomość większości systemów montażu mebli, 
  • dbałość o powierzchnie na których pracujemy.

Korzystamy z pełnego oraz profesjonalnego zestawu narzędzi. Dzięki temu wraz z fachową wiedzą oraz doświadczeniem na temat montażu oraz skręcania mebli, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie wykonać praktycznie każdy montaż szafy czy komody czy też stołu lub krzeseł.

Zawsze baczną uwagę przykładamy do miejsca w którym skręcamy meble . Uważamy szczególnie na podłogi które każdorazowo zabezpieczamy przed rozpoczęciem składania mebli. Po zakończonym montażu sprzątamy po sobie pozostałe kartony.

Jeżeli sam/sama nie masz czasu, narzędzi lub po porostu ochoty zadzwoń do nas, chętnie złożymy Twoje nowe meble.

Składanie mebli

Dlaczego my?

Pomysł wziął się z pracy przy przeprowadzkach. Na co dzień mieliśmy styczność z montażem i demontażem mebli do transportu. Po pewnym czasie przyszedł czas na zmiany. Mając już doświadczenie mogliśmy rozwinąć skrzydła i dalej doskonalić swoje umiejętności skupiając się już tylko na montażu i składaniu mebli. Z początku zajmowaliśmy się składaniem prostych komód, szaf, czy biurek, z czasem rozszerzając zakres usług o montaż mebli kuchennych, placów zabaw, szklarni itp. Dziś po blisko dekadzie obecności na warszawskim rynku, świadczymy usługi w pełnym zakresie. 

Co robimy?

W gruncie rzeczy składamy meble, wieszamy obrazki, karnisze itp.

Ponieważ jest to nasza pełnoetatowa prace dlatego traktujemy to bardzo poważnie, taki sam sposób podchodzimy do każdego zlecenia nie zależnie czy chodzi o dwa krzesła czy też zabudowę całego mieszkania. Dodatkowo „bawimy” się też w małogabarytowe meble na wymiar. Kto wie może to właśnie dla Ciebie coś zaprojektujemy i wykonamy ?

Chętnie opowiemy Ci o montażu mebli.

Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie montażu, produkcji lub naprawy mebli, zadzwoń chętnie pomożemy.