Składanie i montaż mebli ikea

Nowe meble?

Świetnie się składa!

Zapraszamy do skorzystania z usług montażu mebli zakupionych w sklepach IKEA. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż wszystkich mebli do każdego pomieszczenia.

Od wielu lat wykonujemy montaż mebli IKEA na terenie Warszawy i okolic. W naszej opinii to jedne z naj sensowniej wykonanych mebli do samodzielnego montażu, często kontaktują się z nami Klienci dla których czas oczekiwania na montaż ze sklepu jest zbyt długi, nie odpowiada im cena montażu, bądź brak kompleksowej usługi związanej na przykład z powieszeniem mebli na ścianach G-K.

Znamy na wyloty systemy montażu mebli zakupionych w Ikea, składamy każdego dnia komody Hemnes czy Malm, łóżka Brimnes bądź kompleksowe projekty Besta, Eket czy szafy Pax.

Wykonamy dla Ciebie kompleksową usługę montażu mebli w przystępnej cenie i z dnia na dzień, możemy powiesić meble na dowolnej ścianie, zawsze mamy ze sobą zestaw atestowanych kołków oraz filce. Mamy też ogrom doświadczenia i wiedzę dzięki którym złożymy Twoje meble dbając o każdy detal, powiesimy też lustro czy półki.

Zapraszamy do kontaktu.

Kuba Garczyński

Montaż mebli Ikea

Dlaczego my?

Często składamy komody Ikea z serii Kullen, Malm, Koppang oraz Vigrestad czy Hemnes lub Alex.

Każdy dzień pracy przy montażu i składaniu mebli to co najmniej jedna dziennie szafa ikea Pax, ale zajmiemy się też montażem szaf serii Kleppstad, Brimnes, Smastad, Idanas czy Hauga.

Po za tym montujemy też łóżka z Ikea, najpopularniejsze składane przez nas łóżka to te z serii Malm, Hemnes, Brimnes, Askvoll lub Slattum.

Krótkie terminy

Wiekszość montaży staramy się realizować z dnia na dzień, w przypadku montażu mebli pokojowych z Ikea terminy nie są dalsze niż 3 dni robocze.

Przystępna Cena

Rozsądnie wyceniamy każdy montaż, wiemy doskonale że już sam zakup mebli to spory wydatek dlatego do każdej wyceny staramy się podchodzić indywidualnie

Doświadczenie i pasja

Od blisko 8 lat składamy meble Ikea na terenie Warszawy i okolic. Świetnie Się Składa to setki złożonych komód, szaf i łóżek.

Kompleksowe usługi

Wykonujemy montaż mebli Ikea na ścianach z płyty GK, podcinamy meble pod listwy, dorabiamy maskownice szaf, przerabiamy meble tak żeby dostosować je do pomieszczeń.

Chętnie opowiemy Ci o montażu mebli.

Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie montażu, produkcji lub naprawy mebli, zadzwoń chętnie pomożemy.