Składanie i montaż mebli ikea

Nowe meble?

Świetnie się składa!

Zapraszamy do skorzystania z usług montażu mebli zakupionych w sklepach IKEA. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż wszystkich mebli do każdego pomieszczenia.

Od wielu lat wykonujemy montaż mebli IKEA na terenie Warszawy i okolic. W naszej opinii to jedne z naj sensowniej wykonanych mebli do samodzielnego montażu, często kontaktują się z nami Klienci dla których czas oczekiwania na montaż ze sklepu jest zbyt długi, nie odpowiada im cena montażu, bądź brak kompleksowej usługi związanej na przykład z powieszeniem mebli na ścianach G-K.

Znamy na wyloty systemy montażu mebli zakupionych w Ikea, składamy każdego dnia komody Hemnes czy Malm, łóżka Brimnes bądź kompleksowe projekty Besta, Eket czy szafy Pax.

Wykonamy dla Ciebie kompleksową usługę montażu mebli w przystępnej cenie i z dnia na dzień, możemy powiesić meble na dowolnej ścianie, zawsze mamy ze sobą zestaw atestowanych kołków oraz filce. Mamy też ogrom doświadczenia i wiedzę dzięki którym złożymy Twoje meble dbając o każdy detal, powiesimy też lustro czy półki.

Zapraszamy do kontaktu.

Kuba Garczyński

Montaż mebli Ikea

Dlaczego my?

Często składamy komody Ikea z serii Kullen, Malm, Koppang oraz Vigrestad czy Hemnes lub Alex.

Każdy dzień pracy przy montażu i składaniu mebli to co najmniej jedna dziennie szafa ikea Pax, ale zajmiemy się też montażem szaf serii Kleppstad, Brimnes, Smastad, Idanas czy Hauga.

Po za tym montujemy też łóżka z Ikea, najpopularniejsze składane przez nas łóżka to te z serii Malm, Hemnes, Brimnes, Askvoll lub Slattum.

Krótkie terminy

Wiekszość montaży staramy się realizować z dnia na dzień, w przypadku montażu mebli pokojowych z Ikea terminy nie są dalsze niż 3 dni robocze.

Przystępna Cena

Rozsądnie wyceniamy każdy montaż, wiemy doskonale że już sam zakup mebli to spory wydatek dlatego do każdej wyceny staramy się podchodzić indywidualnie

Doświadczenie i pasja

Od blisko 8 lat składamy meble Ikea na terenie Warszawy i okolic. Świetnie Się Składa to setki złożonych komód, szaf i łóżek.

Kompleksowe usługi

Wykonujemy montaż mebli Ikea na ścianach z płyty GK, podcinamy meble pod listwy, dorabiamy maskownice szaf, przerabiamy meble tak żeby dostosować je do pomieszczeń.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie montażu, produkcji lub naprawy mebli, zadzwoń chętnie pomożemy.

%d bloggers like this: