montaż mebli, składanie mebli, skręcanie mebli, montaż mebli Warszawa, montaż komody, montaż mebli fixly,

Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

Skąd się wzięło Świetnie Się składa –

montaż mebli Warszawa

Blisko dekada pracy z meblami

Od blisko dekady jesteśmy obecni na warszawskim rynku usług meblowych. Praktycznie każdy z nas zaczynał swoją przygodę w różnych miejscach, w firmach przeprowadzkowych, stolarniach, usługach remontowych czy biurach, mamy do dyspozycji pełen wachlarz różnych umiejętności, dlatego możemy świadczyć usługi kompleksowo. Finalnie jesteśmy tu i składamy lub projektujemy dla Was meble.

Przez cały czas odkąd składamy meble w Warszawie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, stale szlifujemy swoje umiejętności podnosimy kwalifikacje, i nie spoczywamy na laurach stawiając sobie coraz to nowe wyzwania.

Lubimy składać meble 🙂

Tak szczerze mówiąc naprawdę lubimy montaż mebli, robimy to perfekcyjnie, znamy praktycznie każdy system montażu mebli, każdą instrukcję, każde możliwe rozwiązanie i nadal składanie mebli powoduję uśmiech na naszych twarzach. Lubimy w tej pracy kontakt z coraz to nowymi ludźmi, odwiedzamy coraz to nowe miejsca. To bardzo przyjemna praca…

Tak serio o nas

Tak całkiem serio, postrzegamy siebie jako profesjonalistów w każdym calu, być może nie jest to skromne jednak bardzo chętnie udowadniamy to podczas realizacji montażu mebli, dla niektórych montaż mebli może nie wydawać się zbyt trudną czynnością, wychodzimy jednak z założenia, że każdy posiada jakąś swoją specjalizacje – coś w czym jest po prostu dobry.

My naprawdę świetnie składamy meble, robimy to codziennie z pełnym zaangażowaniem, poszanowaniem Twojego mienia i czasu, z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy detal po to aby każdy nasz Klient był zachwycony poziomem jakości montażu mebli wykonywanego przez nas.

Jeżeli Ty też chcesz zachwycić się jakością naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Kuba Garczyński

Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa działa na terenie Warszawy w takich dzielnicach jak np.:

Montaż łóżka

Montaż łóżka do sypialni.

Wykonamy dla Ciebie montaż łóżek sypialnianych z podnoszonym stelażem lub szufladami, składamy też łóżka metalowe, kontynentalne, drewniane i wszystkie inne.

MONTAŻ ŁÓŻKA IKEA.

Zajmiemy się profesjonalnym montażem łóżek zakupionych w IKEA i innych sklepach meblowych. Doskonale znamy łóżka sypialniane z serii Malm, Faludden, Kleppstad, Brimnes, Hemnes, czy Mandal. Oczywiście nie są nam obce modele Espevar lub Dunvik.

Montaż łóżka 160×200

Składamy łóżka w różnych rozmiarach, na przykład łóżka do sypialni 120×200 140×200 160×200 180×200 i większe

Montaż łóżka Lenart

Oferujemy profesjonalny montaż półkotapczanu firmy BedConcept Lenart, są to łóżka które wymagają bardzo dużej uwagi i precyzji oraz odpowiedniego poziomowania i montażu do ściany. Otrzymasz to wszystko u nas od precyzyjnego montażu łóżka, przez przykręcenie go do ściany, po precyzyjny montaż i podłączenie oświetlenia

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.