Składanie komody Warszawa

Składanie komody

montaż mebli, składanie mebli, skręcanie mebli, montaż mebli Warszawa, montaż komody, montaż mebli fixly,

zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów 789498377.

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Komody Ikea, Jysk, Bodzio i inne – składanie.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem mebli. Po za montażem szafy, witryny lub łóżka czy innych mebli, składamy też komody. Montaż komody wydaję się być nieskomplikowany jednak w praktyce, jeżeli chodzi o naprawę mebli to najczęściej poprawiamy właśnie komody.

Wykonamy dla Ciebie montaż komody z szufladami i składanie komody z drzwiczkami, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie – w końcu robimy to już prawie dekadę.

Każdorazowo sprawdzamy paczki pod kątem uszkodzeń transportowych, jest to nieodłączna usługa jeżeli chodzi o składanie komody. Następnie przechodzimy do montażu.

Jak składamy komody?

Najpierw zabezpieczymy podłogi, to kluczowa kwestia przed rozpoczęciem każdego montażu mebli. Sortujemy płyty i montujemy okucia dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu później, po złożeniu korpusu i szuflad przeprowadzimy regulację frontów na zawiasach a na koniec posprzątamy po sobie kartony, folie i opakowania oraz ustawimy mebel w docelowym miejscu.

Dokładność montażu/estetyka

Jesteśmy profesjonalistami, każde składanie mebli przeprowadzamy bardzo starannie i z dbałością o najdrobniejsze detale a dzięki użyciu profesjonalnych narzędzi i ogromnemu doświadczeniu macie Państwo pewność, że montaż mebli zostanie wykonany poprawnie.

Składanie komody nie jest drogie ani trudne, ale wymaga pewnego zaplecza i umiejętności, jeżeli nie czujesz się na siłach lub po prostu nie masz czasu czy narzędzi, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu z miłą chęcią wykonamy montaż Twoich nowych mebli – Warszawa i okolice do 50km

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.

 • Montaż szafy Warszawa

  ,

  Montaż szafy Warszawa

  Skręcanie szafy… Z pośród różnych mebli zdecydowanie do „najmniej przyjemnych” z perspektywy Klienta należy montaż szafy. Bez względu na to czy zostały zakupione w Ikea czy Vox, Brw lub Bodzio,albo Idźczak czy innej firmie. Często składamy meble a w tym też i szafy którę są ciężkie i nie wygodne w manewrowaniu czy przenoszeniu. To niesie za sobą spore ryzyko uszkodzenia ścian czy podłóg. Jak przebiega montaż szafy? Odpowiedź jest prosta. Tak jak pozostałych mebli. Po pierwsze musimy mieć wystarczająco dużo miejsca (niektóre szafy można składać w pionie), warto rozłożyć najpierw wszystkie paczki i sprawdzić czy żadna z płyt nie jest

  Czytaj dalej
 • Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

  Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

  Witamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu pod numerem 789498377 z miłą chęcią zajmiemy się montażem składaniem Twoich nowych mebli.

  Czytaj dalej

 • ,

  Jak składać meble z ikea?

  Skladanie mebli z Ikea Z tego wpisu dowiesz się jak skutecznie i szybko składać meble z Ikea i nie tylko Postaram się w kilku słowach streścić czym owiane sławą meble z ikea różnią się od tych zamówionych na allegro lub w innych sklepach meblowych jak jysk, brw, bodzio, Idźczak lub innych. Jak się zabrać za składanie mebli Ikea? Kiedy już zdecydujesz się na samodzielny montaż mebli, warto pamiętać o kilku kwestiach, podstawowa sprawa to narzędzia… Minimum to wkretarka, wkrętaki, młotek. Bez nich szkoda Twoich nerwów. Ważnym aspektem jest też miejsce, w przypadku montażu komody czy biurka nie potrzebujesz całego pokoju,

  Czytaj dalej

 • Skręcanie mebli Warszawa

  Czytaj dalej
 • Jak składać meble

  ,

  Jak składać meble

  Zastanawiasz się jak złożyć meble? Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu na stronie Świetnie Się Składa – montaż mebli Warszawa

  Czytaj dalej

Montaż, składanie, skręcanie mebli Warszawa


Szukaj


Call Now Button