Zajmujemy się profesjonalnym montażem mebli. Po za montażem szafy, witryny lub łóżka czy innych mebli, składamy też komody. Montaż komody wydaję się być nieskomplikowany jednak w praktyce, jeżeli chodzi o naprawę mebli to najczęściej poprawiamy właśnie komody.

Wykonamy dla Ciebie montaż komody z szufladami i składanie komody z drzwiczkami, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie – w końcu robimy to już prawie dekadę.

Każdorazowo sprawdzamy paczki pod kątem uszkodzeń transportowych, jest to nieodłączna usługa jeżeli chodzi o składanie komody. Następnie przechodzimy do montażu.

Jak składamy komody?

Najpierw zabezpieczymy podłogi, to kluczowa kwestia przed rozpoczęciem każdego montażu mebli. Sortujemy płyty i montujemy okucia dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu później, po złożeniu korpusu i szuflad przeprowadzimy regulację frontów na zawiasach a na koniec posprzątamy po sobie kartony, folie i opakowania oraz ustawimy mebel w docelowym miejscu.

Jesteśmy profesjonalistami, każde składanie mebli przeprowadzamy bardzo starannie i z dbałością o najdrobniejsze detale a dzięki użyciu profesjonalnych narzędzi i ogromnemu doświadczeniu macie Państwo pewność, że montaż mebli zostanie wykonany poprawnie.

Składanie komody nie jest drogie ani trudne, ale wymaga pewnego zaplecza i umiejętności, jeżeli nie czujesz się na siłach lub po prostu nie masz czasu czy narzędzi, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu z miłą chęcią wykonamy montaż Twoich nowych mebli – Warszawa i okolice do 50km