Składanie komody

montaż mebli, składanie mebli, skręcanie mebli, montaż mebli Warszawa, montaż komody, montaż mebli fixly,

zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów 789498377.

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Komody Ikea, Jysk, Bodzio i inne – składanie.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem mebli. Po za montażem szafy, witryny lub łóżka czy innych mebli, składamy też komody. Montaż komody wydaję się być nieskomplikowany jednak w praktyce, jeżeli chodzi o naprawę mebli to najczęściej poprawiamy właśnie komody.

Wykonamy dla Ciebie montaż komody z szufladami i składanie komody z drzwiczkami, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie – w końcu robimy to już prawie dekadę.

Każdorazowo sprawdzamy paczki pod kątem uszkodzeń transportowych, jest to nieodłączna usługa jeżeli chodzi o składanie komody. Następnie przechodzimy do montażu.

Jak składamy komody?

Najpierw zabezpieczymy podłogi, to kluczowa kwestia przed rozpoczęciem każdego montażu mebli. Sortujemy płyty i montujemy okucia dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu później, po złożeniu korpusu i szuflad przeprowadzimy regulację frontów na zawiasach a na koniec posprzątamy po sobie kartony, folie i opakowania oraz ustawimy mebel w docelowym miejscu.

Dokładność montażu/estetyka

Jesteśmy profesjonalistami, każde składanie mebli przeprowadzamy bardzo starannie i z dbałością o najdrobniejsze detale a dzięki użyciu profesjonalnych narzędzi i ogromnemu doświadczeniu macie Państwo pewność, że montaż mebli zostanie wykonany poprawnie.

Składanie komody nie jest drogie ani trudne, ale wymaga pewnego zaplecza i umiejętności, jeżeli nie czujesz się na siłach lub po prostu nie masz czasu czy narzędzi, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu z miłą chęcią wykonamy montaż Twoich nowych mebli – Warszawa i okolice do 50km

Montaż łóżka

Montaż łóżka do sypialni.

Wykonamy dla Ciebie montaż łóżek sypialnianych z podnoszonym stelażem lub szufladami, składamy też łóżka metalowe, kontynentalne, drewniane i wszystkie inne.

MONTAŻ ŁÓŻKA IKEA.

Zajmiemy się profesjonalnym montażem łóżek zakupionych w IKEA i innych sklepach meblowych. Doskonale znamy łóżka sypialniane z serii Malm, Faludden, Kleppstad, Brimnes, Hemnes, czy Mandal. Oczywiście nie są nam obce modele Espevar lub Dunvik.

Montaż łóżka 160×200

Składamy łóżka w różnych rozmiarach, na przykład łóżka do sypialni 120×200 140×200 160×200 180×200 i większe

Montaż łóżka Lenart

Oferujemy profesjonalny montaż półkotapczanu firmy BedConcept Lenart, są to łóżka które wymagają bardzo dużej uwagi i precyzji oraz odpowiedniego poziomowania i montażu do ściany. Otrzymasz to wszystko u nas od precyzyjnego montażu łóżka, przez przykręcenie go do ściany, po precyzyjny montaż i podłączenie oświetlenia

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.

%d bloggers like this: