Montaż mebli Warszawa Wilanów

Montaż mebli Wilanów

Montaż mebli Wilanów i okolice, oferujemy profesjonalne usługi montażu mebli pokojowych, kuchennych czy biurowych. Możemy wykonać dla Państwa montaż mebli dowolnego producenta. Składamy meble Ikea, Abra, Forte, Jysk i inne. Dostarczamy profesjonalne usługi w przystępnej cenie.

Decydując się na montaż mebli na Wilanowie, otrzymacie Państwo usługi najwyższej jakości, znamy tą dzielnicę jak własną kieszeń ponieważ bardzo często wykonujemy montaże w tej części Warszawy.

W trakcie montażu dbamy o Państwa przestrzeń, zabezpieczamy podłogi i uważamy na ściany, składamy meble dokładnie, precyzyjnie i z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy detal. Jak wspomniałem składanie mebli zaczynamy od zabezpieczenia podłóg, następnie składamy meble i zawsze ustawiamy je w docelowym miejscu a na życzenie Klienta mocujemy je do ściany. Możesz nam zlecić także naprawę mebli, zajmujemy się serwisem mebli, możemy naprawić zawiasy, front lodówki, drzwiczki od zmywarki czy prowadnice szuflad. Regulujemy też fronty meblowe i wykonujemy drobne meble na wymiar.

Jak Państwo widzicie można nam zlecić składnie mebli i nie tylko, dodatkowo powiesimy lustro, zamontujemy karnisz, powiesimy telewizor na ścianie lub zamontujemy żyrandol.

Każda z naszych usług jest wykonywana przez wykwalifikowanych monterów którzy znają swoją pracę od deski do deski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dzięki któremu możemy wykonać wiele powierzonych nam zadań dokładnie i precyzyjnie.

Po za Wilanowem wykonujemy usługi również w pozostałych dzielnicach Warszawy, jak np. Ursynów, Mokotów, Okęcie, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wola, Białołęka, Wawer oraz okolicy.

Dojazd na Wilanów i pozostałych dzielnic u nas zawsze jest darmowy, podobnie jak kołki montażowe i filce.

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnych usług w zakresie montażu mebli w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.