Montaż mebli Ikea i innych.

Składanie mebli Warszawa. W wyszukiwarce google możemy znaleźć wiele ofert dotyczących składania mebli na terenie Warszawy. „Świetnie się składa – Montaż mebli Warszawa” zdecydowanie spełni wszelkie oczekiwania dotyczące montażu mebli tego znanego producenta.

Systemy montażu ikea według naszej opinii, należą do jednych z najlepiej zilustrowanych, instrukcja montażu mebli, opis mebli na paczkach jest bardzo czytelny, to z kolei pozwala na skręcenie mebli we własnym zakresie. Wymaga to oczywiście zestawu narzędzi, pewnej wiedzy z zakresu składania mebli ikea, oraz czasu… Spora ilość wolnego czasu jest zdecydowanie kluczowa, ponieważ składana szafa, komoda, czy biurko jest dość złożonym elementem. Istotna jest też kolejność składanych elementów oraz przykręcenie mebli do ściany. Dlatego właśnie oferujemy Państwu

Profesjonalne składanie mebli Warszawa.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od 7 do 22. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu, składania, skręcania mebli pokojowych i kuchennych zakupionych w IKEA, ale również w innych sklepach meblowych. 

Składamy meble na terenie Warszawy i okolic, korzystamy przy tym z pełnego zestawu profesjonalnych narzędzi, dzięki nim w ekspresowym tempie i w każdych warunkach jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy montaż mebli pokojowych oraz kuchennych.

Składamy meble IKEA Warszawa.

Co prawda nie jesteśmy w żaden sposób „związani” z ikea, jednak wieloletnia praktyka pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że jesteśmy w tej dziedzinie ekspertem. Znamy na pamięć większość instrukcji dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu – Państwa czasu. Tym bardziej zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu wizyty naszego montera -> Kontakt

Montaż mebli to nie wszystko… 

Nasza praca nigdy nie zaczyna się od montażu mebli i na nim się nie kończy. Z racji tego, że wszystkie montaże wykonywane są u klienta bardzo istotnym elementem naszej pracy jest przygotowanie pomieszczenia w którym składamy meble, kluczowe jest dla nas zabezpieczenie podłóg ponieważ to na nich pracujemy. 

Po zakończonym montażu dokładnie sprzątamy po sobie pomieszczenie w którym składaliśmy meble, sprzątamy kartony, folie, styropiany itp. wiemy jak wiele wysiłku kosztuje Państwa utrzymanie porządku na co dzień, dlatego szanując Państwa czas, zawsze sprzątamy powstały w trakcie montażu mebli bałagan.

Poniżej przedstawiamy przykładowe nazwy produktów IKEA:

Montaż szaf IKEA takich jak między innymi:

-SUNDVIK,

-HEMNES,

-SMÅGÖRA,

-VISTHUS,

-PLATSA,

-KLEPPSTAD,

-PAX,

-BRIMNES 

Montaż komód IKEA takich jak między innymi:

-PLATSA,

-KULLEN,

-MALM,

-HEMNES,

-BRIMNES,

-KOPPANG

Montaż łóżek IKEA takich jak między innymi:

-SVELGEN,

-BYGGET,

-PLASTA,

-NORDLI,

-SLAKT,

-HEMNES,

-MALM,

-TARVA,

-BRIMNES,