Bezpieczeństwo montażu mebli.

Montaż mebli Warszawa :

KAtegoria:

How to, Montaż i składanie mebli

Bezpieczny montaż mebli? Mmmm nowa podłoga, deska wygląda świetnie, jeszcze lepiej będzie się komponować z nową szafą albo komodą czy witryną. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo montażu.

Przed rozpoczęciem montażu zawsze zabezpieczamy podłogi. Nie ma dla nas różnicy czy składamy szafę czy łóżko do sypialni albo komodę czy szafkę RTV. Jest to absolutnie konieczne.

Meble z paczek/zabezpieczenie pomieszczeń

No właśnie paczki, kartony, folie i styropiany. Dokładnie tego używamy do zabezpieczenia Twojej podłogi. Nigdy nie skręcamy mebli na „gołej” podłodze. Uważamy też na ściany. Decydując się na usługi Świetnie Się Składa – montaż mebli Warszawa masz pewność tego, że Twoje podłogi i ściany są bezpieczne. Masz pewność tego, że Twoje meble będą złożone z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Zapraszamy do kontaktu.

Montaż łóżka

Montaż łóżka do sypialni.

Wykonamy dla Ciebie montaż łóżek sypialnianych z podnoszonym stelażem lub szufladami, składamy też łóżka metalowe, kontynentalne, drewniane i wszystkie inne.

MONTAŻ ŁÓŻKA IKEA.

Zajmiemy się profesjonalnym montażem łóżek zakupionych w IKEA i innych sklepach meblowych. Doskonale znamy łóżka sypialniane z serii Malm, Faludden, Kleppstad, Brimnes, Hemnes, czy Mandal. Oczywiście nie są nam obce modele Espevar lub Dunvik.

Montaż łóżka 160×200

Składamy łóżka w różnych rozmiarach, na przykład łóżka do sypialni 120×200 140×200 160×200 180×200 i większe

Montaż łóżka Lenart

Oferujemy profesjonalny montaż półkotapczanu firmy BedConcept Lenart, są to łóżka które wymagają bardzo dużej uwagi i precyzji oraz odpowiedniego poziomowania i montażu do ściany. Otrzymasz to wszystko u nas od precyzyjnego montażu łóżka, przez przykręcenie go do ściany, po precyzyjny montaż i podłączenie oświetlenia

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.

Chcesz zamówić nasze usługi?

Interesuję Cię montaż mebli lub inne nasze usługi? Zapraszamy do kontaktu.