Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

Montaż i składanie mebli

Dzień dobry! Jeżeli trafiłeś/aś na naszą stronę to znaczy, że szukasz kogoś odpowiedniego do montażu Twoich nowych mebli. Świetnie się składa ponieważ z miłą chęcią wykonamy dla Ciebie montaż szafy czy komody lub biurka albo łóżka.

Zajmujemy się montażem mebli już blisko dekadę, składamy meble na terenie Warszawy i okolic.

Montaż, składanie mebli pokojowych, biurowych czy kuchennych to nasza domena. Przez wiele lat pracy przy meblach udało nam się zdobyć ogrom doświadczenia które wykorzystujemy codziennie w trakcie zleceń. Dokładamy wszelkich starań aby montaż mebli przebiegał szybko oraz sprawnie a także czysto.

Szczególną uwagę w trakcie składania mebli zwracamy na bezpieczeństwo montażu.

Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim bardzo ważne jest dla nas zabezpieczenie podłóg, nie możemy dopuścić do sytuacji w której Twoja nowa szafa lub komoda za naszym pośrednictwem uszkodzi podłogę dlatego przed rozpoczęciem montażu mebli zawsze zabezpieczamy podłogi, niby nic a jednak masz pewność że nic nie uszkodzimy.

Czystość montażu.

Kolejnym Ważnym elementem jest porządek… I choć może w trakcie prac ciężko go utrzymać ze względu na ilość opakowań i kartonów, to możesz mieć pewność, że po zakończonym montażu dokładnie posprzątamy pomieszczenie w którym składaliśmy meble, a jeżeli sobie tego życzysz, również wyniesiemy kartony.

O wielu kwestiach takich jak narzędzia, umiejętności posługiwania się nimi, ilość złożonych mebli bardziej lub mniej skomplikowanych moglibyśmy pisać godzinami. Uważam jednak, że jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to najlepiej będzie jeżeli rozwiejemy je podczas krótkiej rozmowy telefonicznej w trakcie której będziemy też mogli umówić konkretną datę montażu Twojej nowej szafy, biurka, łóżka, stołu, witryny, czy szafki RTV. Dlatego już teraz zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 498 377 lub na adres mailowy: kuba@swietniesiesklada.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi montażami mebli na terenie Warszawy i okolic. Znajdziesz je na naszej wizytówce Google oraz opiniami naszych Klientów.

A jeżeli masz jeszcze chwilkę to możesz też zajrzeć na naszego facebooka 🙂

Pozdrawiam Kuba Garczyński

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.

 • Montaż szafy Warszawa

  ,

  Montaż szafy Warszawa

  Skręcanie szafy… Z pośród różnych mebli zdecydowanie do „najmniej przyjemnych” z perspektywy Klienta należy montaż szafy. Bez względu na to czy zostały zakupione w Ikea czy Vox, Brw lub Bodzio,albo Idźczak czy innej firmie. Często składamy meble a w tym też i szafy którę są ciężkie i nie wygodne w manewrowaniu czy przenoszeniu. To niesie za sobą spore ryzyko uszkodzenia ścian czy podłóg. Jak przebiega montaż szafy? Odpowiedź jest prosta. Tak jak pozostałych mebli. Po pierwsze musimy mieć wystarczająco dużo miejsca (niektóre szafy można składać w pionie), warto rozłożyć najpierw wszystkie paczki i sprawdzić czy żadna z płyt nie jest

  Czytaj dalej
 • Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

  Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

  Witamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu pod numerem 789498377 z miłą chęcią zajmiemy się montażem składaniem Twoich nowych mebli.

  Czytaj dalej

 • ,

  Jak składać meble z ikea?

  Skladanie mebli z Ikea Z tego wpisu dowiesz się jak skutecznie i szybko składać meble z Ikea i nie tylko Postaram się w kilku słowach streścić czym owiane sławą meble z ikea różnią się od tych zamówionych na allegro lub w innych sklepach meblowych jak jysk, brw, bodzio, Idźczak lub innych. Jak się zabrać za składanie mebli Ikea? Kiedy już zdecydujesz się na samodzielny montaż mebli, warto pamiętać o kilku kwestiach, podstawowa sprawa to narzędzia… Minimum to wkretarka, wkrętaki, młotek. Bez nich szkoda Twoich nerwów. Ważnym aspektem jest też miejsce, w przypadku montażu komody czy biurka nie potrzebujesz całego pokoju,

  Czytaj dalej

 • Skręcanie mebli Warszawa

  Czytaj dalej
 • Jak składać meble

  ,

  Jak składać meble

  Zastanawiasz się jak złożyć meble? Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu na stronie Świetnie Się Składa – montaż mebli Warszawa

  Czytaj dalej

Montaż, składanie, skręcanie mebli Warszawa


Szukaj


Share this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button