Witamy na stronie: Świetnie Się Składa – Montaż mebli Warszawa

Montaż mebli Warszawa :

KAtegoria:

Montaż i składanie mebli

Dzień dobry! Jeżeli trafiłeś/aś na naszą stronę to znaczy, że szukasz kogoś odpowiedniego do montażu Twoich nowych mebli. Świetnie się składa ponieważ z miłą chęcią wykonamy dla Ciebie montaż szafy czy komody lub biurka albo łóżka.

Zajmujemy się montażem mebli już blisko dekadę, składamy meble na terenie Warszawy i okolic.

Montaż, składanie mebli pokojowych, biurowych czy kuchennych to nasza domena. Przez wiele lat pracy przy meblach udało nam się zdobyć ogrom doświadczenia które wykorzystujemy codziennie w trakcie zleceń. Dokładamy wszelkich starań aby montaż mebli przebiegał szybko oraz sprawnie a także czysto.

Szczególną uwagę w trakcie składania mebli zwracamy na bezpieczeństwo montażu.

Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim bardzo ważne jest dla nas zabezpieczenie podłóg, nie możemy dopuścić do sytuacji w której Twoja nowa szafa lub komoda za naszym pośrednictwem uszkodzi podłogę dlatego przed rozpoczęciem montażu mebli zawsze zabezpieczamy podłogi, niby nic a jednak masz pewność że nic nie uszkodzimy.

Czystość montażu.

Kolejnym Ważnym elementem jest porządek… I choć może w trakcie prac ciężko go utrzymać ze względu na ilość opakowań i kartonów, to możesz mieć pewność, że po zakończonym montażu dokładnie posprzątamy pomieszczenie w którym składaliśmy meble, a jeżeli sobie tego życzysz, również wyniesiemy kartony.

O wielu kwestiach takich jak narzędzia, umiejętności posługiwania się nimi, ilość złożonych mebli bardziej lub mniej skomplikowanych moglibyśmy pisać godzinami. Uważam jednak, że jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to najlepiej będzie jeżeli rozwiejemy je podczas krótkiej rozmowy telefonicznej w trakcie której będziemy też mogli umówić konkretną datę montażu Twojej nowej szafy, biurka, łóżka, stołu, witryny, czy szafki RTV. Dlatego już teraz zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 498 377 lub na adres mailowy: kuba@swietniesiesklada.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi montażami mebli na terenie Warszawy i okolic. Znajdziesz je na naszej wizytówce Google oraz opiniami naszych Klientów.

A jeżeli masz jeszcze chwilkę to możesz też zajrzeć na naszego facebooka 🙂

Pozdrawiam Kuba Garczyński

Montaż łóżka

Montaż łóżka do sypialni.

Wykonamy dla Ciebie montaż łóżek sypialnianych z podnoszonym stelażem lub szufladami, składamy też łóżka metalowe, kontynentalne, drewniane i wszystkie inne.

MONTAŻ ŁÓŻKA IKEA.

Zajmiemy się profesjonalnym montażem łóżek zakupionych w IKEA i innych sklepach meblowych. Doskonale znamy łóżka sypialniane z serii Malm, Faludden, Kleppstad, Brimnes, Hemnes, czy Mandal. Oczywiście nie są nam obce modele Espevar lub Dunvik.

Montaż łóżka 160×200

Składamy łóżka w różnych rozmiarach, na przykład łóżka do sypialni 120×200 140×200 160×200 180×200 i większe

Montaż łóżka Lenart

Oferujemy profesjonalny montaż półkotapczanu firmy BedConcept Lenart, są to łóżka które wymagają bardzo dużej uwagi i precyzji oraz odpowiedniego poziomowania i montażu do ściany. Otrzymasz to wszystko u nas od precyzyjnego montażu łóżka, przez przykręcenie go do ściany, po precyzyjny montaż i podłączenie oświetlenia

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.

Chcesz zamówić nasze usługi?

Interesuję Cię montaż mebli lub inne nasze usługi? Zapraszamy do kontaktu.