Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w montażu swojego łóżka, to jesteś we właściwym miejscu.

Specjalizujemy się w montażu mebli w Warszawie i okolicach. Wykonamy dla Ciebie montaż łóżka do sypialni, złożymy też łóżko piętrowe lub łóżko kontynentalne. Z metalową ramą lub drewniane, oraz wszelkiego rodzaju tapczany, czy kanapy z funkcją spania a także popularne ostatnio łóżka BedConcept Lenart.

Jeżeli szukasz rzetelnej i profesjonalnej usługi montażu łóżka, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Z miłą chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze najlepszej opcji montażu dla Twojego nowego łóżka.

Montaż łóżka

Montaż łóżka do sypialni.

Wykonamy dla Ciebie montaż łóżek sypialnianych z podnoszonym stelażem lub szufladami, składamy też łóżka metalowe, kontynentalne, drewniane i wszystkie inne.

MONTAŻ ŁÓŻKA IKEA.

Zajmiemy się profesjonalnym montażem łóżek zakupionych w IKEA i innych sklepach meblowych. Doskonale znamy łóżka sypialniane z serii Malm, Faludden, Kleppstad, Brimnes, Hemnes, czy Mandal. Oczywiście nie są nam obce modele Espevar lub Dunvik.

Montaż łóżka 160×200

Składamy łóżka w różnych rozmiarach, na przykład łóżka do sypialni 120×200 140×200 160×200 180×200 i większe

Montaż łóżka Lenart

Oferujemy profesjonalny montaż półkotapczanu firmy BedConcept Lenart, są to łóżka które wymagają bardzo dużej uwagi i precyzji oraz odpowiedniego poziomowania i montażu do ściany. Otrzymasz to wszystko u nas od precyzyjnego montażu łóżka, przez przykręcenie go do ściany, po precyzyjny montaż i podłączenie oświetlenia

Ostatnie wpisy

Poniżej znajdziesz wpisy i porady dotyczące montażu mebli i nie tylko.